Festmények és grafikák

Tételek száma: 600

Szurcsik József (1959-): "Gondolatelszívó", 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artist's proof EA VII/XV.
10025.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
10026.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00
10027.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
113,99
125,71
Emanuel Béla (1879-1976): Bibliai jelenet, 1970. Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. 54×65 cm.
10028.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Szopos Sándor (1881-1954): Erdélyi udvar (1925?), olaj, vászon, jelezve balra fent, kissé sérült, 58×72 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged
10029.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
10030.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
10031.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Üvegezett fakeretben
10032.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen), 1973 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 32x45 cm. Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10033.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
10034.

Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka, gyűjtői darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade, 1970. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 44...

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
10035.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14
10036.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: