Festmények és grafikák Tételek száma: 600
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3068900
10390
460
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm 3068893
10391
460
Nagy Lajos (1956-): Visegrádnál (Duna). Akvarell, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36x49 cm 3068897
10392
460
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm 3044897
10393
460
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2949985
10394
460
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm 3031769
10396
460
70000
Nagy Imola (1976-): Maszk. Akril, vászon, , jelzett 40x50 cm 3031773
10397
460
70000
Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm 2950052
10398
460
15000
Nolipa István Pál (1907-1986): Bátyja portréja (Karcsi bácsi), 1961. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 35x27,5 cm 2950103
10399
460
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm 2849040
10400
460
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm 3027227
10401
460
75000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trinity. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 55x45 cm. / oil on canvas, signed on the reverse 2949900
10402
460
Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: