Orosz Gellért (1919-2002): Gellérthegyi részlet, 1983. Tus, papír, jelzés nélkül, orosz Gekllért autográf datálásával, hátán a művész fia, orosz Balázs eredetiség igazolásával, 21×29,5 cm
Perei Zoltán (1913-1992): 15 db grafika. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III./XV. számozással. Magyar Nemzeti Galéria kiadása, kiadói vászonborítású mappában, aranyszínű felirattal. Mappán és egyes lapok hátoldalán utólagosan felragasztott címkékkel, mappán kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 41,5x29,5 cm. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Poczkodi Sándor (-): Plasztikus kép (cím nélkül), 1993. Vegyes technika, farost, jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével a hátoldalán. d: 44 cm. Fakeretben.