Festmények és grafikák

Tételek száma: 600

10452.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Rátkai György (1940-2009): A középponti vasút mozdonya. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (63/100), 21,5×42,5 cm
10453.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Gémet prédáló héja. Rézkarc, papír. Jelzett. 9/25 számozással. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 48×59 cm
10454.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Reich Károly (1922-1988): Ady: A rég-halottak pusztáján (1977). Szitanyomat, papír, jelzett. 55x37 cm sérülésekkel a szélén
10455.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Raffainé Hajik Katalin (1949-): Tavasztündérek, 2003. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és OKIT Országos Kiállítás 2003 raglappal. 49,5×36 cm. Fakeretben.
10456.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
10457.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Romanek Inka: Búfelejtés. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal 60x50 cm Igényes fa keretben
10458.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
10459.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
10460.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10462.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
10463.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
10464.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: