Solymosi Miklós (1967-): Színek fehérben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 120x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balatoni nádas). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 20×40 cm
In Passing / Menet közben c. mappa, össz. 16 db lap, klf. alkotók: Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (122/200), 29x23 cm. Ki...
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
Ács Ferenc (1876-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. Hátoldalán Schvarcz kolozsvári céges címkéjével. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. With the label by Schvarcz Cluj. Framed.