Festmények és grafikák

Tételek száma: 600

10037.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
10038.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Kőrösi Papp Kálmán (1940): A város fényei, 1982. Olaj, farost. Jelzett. 55x75 cm Fa keretben
10039.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög III., 1949. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24,5 cm
10040.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
10041.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balatoni nádas). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 20×40 cm
10042.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
In Passing / Menet közben c. mappa, össz. 16 db lap, klf. alkotók: Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (122/200), 29x23 cm. Kiadói mappában és tokban, jó állapotban.
10043.

In Passing / Menet közben c. mappa, össz. 16 db lap, klf. alkotók: Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (122/200), 29x23 cm. Ki...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
10044.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
Vesztróczy Manó (1875-1955): Táj szekérrel. Olaj, vászon. Jelzett (halványan). Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel és 1980 körüli, hiányos BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 22x34 cm
10045.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
10046.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
10047.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Antal Irén (1903-1999): Vízparti tükröződés. Akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 51×32,5 cm
10048.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: