Festmények és grafikák Tételek száma: 600
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3042196
10061
460
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Csendélet porcelán figurákkal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 24×29,5 cm 3045966
10062
460
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Színes kavalkád (cím nélkül), 1979. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 47×32,5 cm 3081301
10063
460
Arató Gyula (1889-1969): Turul szobor (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x22 cm 3082843
10064
460
Ásztai Csaba (1948-): Emlékezés. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/24), 13×20 cm 3088739
10065
460
Ábrahám Rafael (1929-2014): Táj napkoronggal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x20 cm. 3028001
10066
460
55000
Hans (Jean) Arp (1886-1966): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed 3078832
10067
460
Ambrus Sándor (1959-2008): Női akt (torzó). Szén, papír, Jelzett. dekoratív üvegezett keretben. 41x29 cm 3078831
10068
460
Ambrus Sándor (1959-2008): Női akt (torzó). Szén, papír, Jelzett. dekoratív üvegezett keretben. 38x29 cm 3078773
10069
460
Andruskó Károly (1915-2008): Kunyhók. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérüléssel 42x60 cm 3078772
10070
460
Andruskó Károly (1915-2008): Csónakosok a Dunán. Olaj, farost. Jelzés nélkül 42x60 cm 2552652
10071
460
14000
Belényhi Károly (?- ): Hegyvidék. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm 3067366
10072
460
Béres Jenő (1912-1981): Virágok. Olaj, vászon.,jelzett 60x80 cm dekoratív keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: