2 400 Ft
1896 Márk Lajos (1867-1940) festménye után, Kádár Gábor sokszorosítása: Kísértés. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. Az Orsz. M. Képzőművészeti Társulat kiadása. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21,5x26,5 cm