1 000 Ft
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után Josef Axmann (1793-1873) metszése: Vörösmarty Mihály portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kisebb lapszéli sérülésekkel, sarokhiánnyal, kissé foltos, 18x12,5 cm + Barabás Miklós után: Petőfi Sándor portréja. Fénynyomat, papír, a lap kissé koszos, 18,5x13,5 cm