https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 30

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Praktika LB 2 fényképezőgép Zeiss Pancollar 1,8/50 objektívvel, bőr tokkal, jó állapotban
1
12498.

Praktika LB 2 fényképezőgép Zeiss Pancollar 1,8/50 objektívvel, bőr tokkal, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
16
Praktica EE2 fényképezőgép, Jupiter IIA objektívvel + Helios 44-2 objektív + tok
1
12499.

Praktica EE2 fényképezőgép, Jupiter IIA objektívvel + Helios 44-2 objektív + tok

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
7
Lomo Smena 8 szovjet fényképezőgép, Lomo T-43 4/40 objektívvel, kissé sérült bőr tokban
1
12500.

Lomo Smena 8 szovjet fényképezőgép, Lomo T-43 4/40 objektívvel, kissé sérült bőr tokban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
3
Minolta Dynax 303 SI analóg fényképezőgép, Minolta AF Zoom 35-70mm objekívvel
1
12501.

Minolta Dynax 303 SI analóg fényképezőgép, Minolta AF Zoom 35-70mm objekívvel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Leica III. Waffen SS. fényképezőgép Zorkij replika. Jó állapotban, bőr tokkal
1
12502.

Leica III. Waffen SS. fényképezőgép Zorkij replika. Jó állapotban, bőr tokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Pralktica BMS fényképezőgép + Chinon objektív + fotóállvány
1
12503.

Pralktica BMS fényképezőgép + Chinon objektív + fotóállvány

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
16
10 darab bontatlan film, Fortepan, Kodak
1
12504.

10 darab bontatlan film, Fortepan, Kodak

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
17
Analog Kodak Advantix rendszerű F600Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül
1
12505.

Analog Kodak Advantix rendszerű F600Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Analog Kodak Advantix rendszerű C650Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül.
1
12506.

Analog Kodak Advantix rendszerű C650Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
1
12507.

Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!
1
12508.

Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar gyártmányú fotó-nagyítógép, jelzett: EGSZ KTSZ, 1950 körül, bakelit házzal, nem kipróbált, m: 45 cm
1
12509.

Magyar gyártmányú fotó-nagyítógép, jelzett: EGSZ KTSZ, 1950 körül, bakelit házzal, nem kipróbált, m: 45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
16,84
EUR
,
18,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz