cca 1890-1900 4 db portré, klf. műtermekből (Kalmár P./Bp., Goszleth István/Bp., Ragács Gyula/Bp., Pátz Hermin/Pécs), keményhátú fotók, kissé kopott, 11x7 cm körüli méretben
cca 1870-1900 A felsőbányai Hoffer-család rokonságának fotói, össz. 8 db, klf. műtermekből (Letzter/Szeged, B. Domilovis/Temesvár, Kárpáti Endre főtanító, Kiss József Bp., Stockmann/Bécs), 11x6 cm körüli méretekben
cca 1870 Puskás Tivadar (1844-1893) mérnök rokonjának, Puskás Albert (1859-1907) gyerekkori portréi, össz. 3 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Veress Ferenc/Kolozsvár, Marselek/Kolozsvár, J. Gerstl/Bécs), 10,5x6 cm körüli méretben
cca 1870 Puskás Tivadar (1844-1893) mérnök rokonainak portréi, össz. 3 db keményhátú fotó: Puskás Antal Tonkó katonai egyenruhában, Strnischtie Frigyes szatmári műterméből és jelzés nélküli fotó; Puskás Antal (Toni bácsi), Gondy és Egey debreceni műterméből, 10,5x6 cm körüli méretben
cca 1865-70 Puskás Tivadar (1844-1893) mérnök rokonainak portréi, össz. 3 db keményhátú fotó: Puskás Etelka és Berti, Barabás és Fájth/Pest; Puskás Fáni (?), Kozmata/Pest és Puskás Gizella, jelzés nélkül; 10,5x6 cm körüli méretben