Fotó

Tételek száma: 429

Gerő Ödön (1863-1939) későbbi újságíró, műkritikus, író, szabadkőműves és öccsei, 1880 körül, vintage keményhátú fotó Kalmár budapesti műteremből, körbevágva, 16x11 cm
13608.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Illés együttes, nagyméretű fotó, hullámos, 39,5×29,5 cm
13609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
cca 1960-1970 Kádár János (1912-1989) vadászaton, fotó kartonon, foltos, 17x23 cm
13610.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton elejtett szarvassal Dubrinoban, nagyméretű fotó kartonon, 39x31 cm
13611.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
13
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton Jolly nevű vizslájával, előtte elejtett szarvassal, nagyméretű fotó kartonon, széle kissé sérült, 38x31 cm
13612.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
15
cca 1900 gróf Andrássy Tivadarné, szül. Zichy Eleonóra (1867-1945) Dubrinoban, nagyméretű fotó kartonon, a karton széle kissé sérült, 42,5x29,5 cm
13613.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
cca 1930-1940 Horthy Miklós kormányzó gyárlátogatáson, magas rangú kíséret társaságában, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Magyar Film Iroda), 23,5x17,5 cm + A Pesti Hírlap 1940. szept. 15-i számának részlete, Horthy Miklósról és az erdélyi bevonulásról szóló cikkekkel
13614.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
cca 1960, Pálfai Gábor (feltehetően): Farkas Bertalanról készült 7 darab fotó. Némileg hullámos, de jó állapotban, 23,5x18 cm
13615.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1920 Híres magyar orvosok arcképei, Fotók feliratzott albumlapokon, Rutich Jenő, Frgyes János, Ángyán János, Jendrassik, Blaskó, Nagy Hilda, Mittag Margit, 28 db nevesített fotó 7x9 cm méretben
13616.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1915 Mihailovits Kornél Bács-Bodrog vármegyei alispán vadászat közben, fotó, jó állapotban, 24×18 cm
13617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1860-1870 Eger vára, grafika nyomán készült fénynyomat, a hátoldalon feliratozva, 7x10,5 cm
13618.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
2004 Budai Enikő (?-): Mirkvásár, Erdély, fotó kartonra ragasztva, feliratozva, 15×10 cm
13619.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft