1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
cca 1908-1950 Játszó társaságok, Sakkozók (2 db), kártyázók és malmozók (?), össz. 4 db fotó, egyik Tiszavölgyi József jelzett fényképe, többi jelzés nélkül, 6,5x9,5 és 9x14 cm közötti méretekben