Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 338

Varga László: Új társadalmi rend felé. Bp., 1940, Magyar Kultúra, 70+1 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
20601.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Somlyó Zoltán: Őszi regény. Bp., 1910. Bíró Miklós. 130p. Kiadói illusztrált, kissé sérült papírkötésben
20602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
20603.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Jack London: Farkasvér. Bp., 1922. Singer Kiadói, kissé gyűrött papírkötésben. Első kiadás!
20604.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
2 regény: Flavia Steno: a végzetes talizmán. Pesti Hírlap könyvekj + Lloyd Osbourne: Halott János királysága Egyetems regénytár. Singer. Kiadói papírkötésben
20605.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Török Gyula: Fehér virág. Bp.,- é.n Táltos, 130p. Illusztrált papírkrötésben, első oldal sarkán kis hiány Kiadói papírkötésben
20606.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Tompa Mihály költeményei. Miskolc, 1987. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumok Baráti Köre. Reprint kiadás, az eredeti kiadásból válogatta és szerkesztette Kovács Dániel. Kiadói enyhén kopott papírkötésben.
20607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Jean de la Varende: A skótok királya. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
20608.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
1904 Remekírók képes könyvtára sorozatból: A régi magyar költészet (I. kötet), Budapest, Wodianer F. és Fiai kiadásában, kissé sérült kötésben.
20609.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Benedek Marcell: Délsziget, avagy a magyar irodalom története. Új Könyvek 5. Bp., 1928, Révai, 375 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, fóliában.
20610.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Nathaniel Hawthorne: Peter Goldthwaite kincse. / A szépség megszállottja. Ford.: Bácski Anna. Tudományos-Fantasztikus Elbeszélések 64. Bucuresti, é.n. [195?], Stiinta Tehnica, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20611.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Ady Endre: Uj versek. Bp., é.n., Athenaeum, 120 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
20612.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft