https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 338

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Móricz Zsigmond: Hét krajczár. Elbeszélések. Hatodik kiadás. Bp.,[1921.],Légrády, 8+269+3 p.  Hozzákötve: Bródy Sándor: A felboncolt szív. Elmélkedések. Bp., (1914), Athenaeum, 28+4 p. Első kiadás. [Modern Könyvtár.];  Hozzákötve: Kosztolányi Dezső: Béla, a buta. - - új elbeszélései. [Modern Könyvtár.] Bp., 1920,Athenaeum, 84+4 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.
20444.

Móricz Zsigmond: Hét krajczár. Elbeszélések. Hatodik kiadás. Bp.,[1921.],Légrády, 8+269+3 p. Hozzákötve: Bródy Sándor: A felboncolt szív. Elmélkedések. Bp., (1914), Athenaeum, 28+4 p. Első kiadás. [Modern Könyvtár.]; Hozzákötve: Kosztolányi Dezső: Béla, a buta. - - új elbeszélései. [Modern Könyvtár.] Bp., 1920,Athenaeum, 84+4 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!
20445.

Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Sütő András: Sikaszói fenyőforgácsok. Cikkek, naplójegyzetek. A szerző, Sütő András (1927-2006) író által Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1987,Ifjúsági. Kiadói papírkötés.
20446.

Sütő András: Sikaszói fenyőforgácsok. Cikkek, naplójegyzetek. A szerző, Sütő András (1927-2006) író által Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1987,Ifjúsági. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai Anna: Ne féljetek. (DEDIKÁLT). Bp., 1998, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) Kossuth- és József Attila-díjas író, költő által DEDIKÁLT példány.
20447.

Jókai Anna: Ne féljetek. (DEDIKÁLT). Bp., 1998, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) Kossuth- és József Attila-díjas író, költő által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.  A szerző, Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, a párizsi Folies Bergere művészeti igazgatója által DEDIKÁLT példány. Az eredeti borítékkal!
20448.

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, a párizsi "Folies Bergere" művészeti igazgatója által DEDIKÁLT példány. Az eredeti borítékkal!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Chateaubriand: Atala. ford: Csiky Kálmán. Bp., 1876. Franklin. Korabeli egészvászon kötésben Pósa Lajos? ajándékozási soraival
20449.

Chateaubriand: Atala. ford: Csiky Kálmán. Bp., 1876. Franklin. Korabeli egészvászon kötésben Pósa Lajos? ajándékozási soraival

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
2
Móricz Zsigmond művei sorozat, 15 kötet: Az asszony beleszól.; Kerek Ferkó.; A fáklya.; Forró mezők.; Esőleső társaság.; Hét krajcár.; Az Isten háta mögött.; Pillangó.; Nem élhetek muzsikaszó nélkül.; Magyarok.; Szegény emberek.; Kivilágos kivirradtig.; A galamb papné.; A tűznek nem szabad kialudni.; Légy jó mindhalálig. Bp., 1939, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, vegyes, nagyrészt jó állapotban, hártyapapír védőborítókkal (részben sérültek, egy kötetről hiányzik).
20450.

Móricz Zsigmond művei sorozat, 15 kötet: Az asszony beleszól.; Kerek Ferkó.; A fáklya.; Forró mezők.; Esőleső társaság.; Hét krajcár.; Az Isten háta mögött.; Pillangó.; Nem élhetek muzsikaszó nélkül.; Magyarok.; Szegény emberek.; Kivilágos kivirradtig.; A galamb papné.; A tűznek nem szabad kialudni.; Légy jó mindhalálig. Bp., 1939, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, vegyes, nagyrészt jó állapotban, hártyapapír védőborítókkal (részben sérültek, egy kötetről hiányzik).

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Serényi Gusztáv: Repülőgépen a Föld körül. Honti Nándor eredeti rajzaival. Bp., 1912, Athenaeum, 310 p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20451.

Serényi Gusztáv: Repülőgépen a Föld körül. Honti Nándor eredeti rajzaival. Bp., 1912, Athenaeum, 310 p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
EUR
,
13,71
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db könyv: Vörösmarty Mihály összes költői művei.; Babits Mihály összes művei.; Arany János összes költői művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1007 p.; 1152 p.; 1768 p. Kiadói félvászon-kötés/egészvászon-kötés, változó állapotban, az egyik kötet sérült gerinccel.
20452.

3 db könyv: Vörösmarty Mihály összes költői művei.; Babits Mihály összes művei.; Arany János összes költői művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1007 p.; 1152 p.; 1768 p. Kiadói félvászon-kötés/egészvászon-kötés, változó állapotban, az egyik kötet sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel
20453.

Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes irodalomtörténettel kapcsolatos különlenyomat, 20 db. Közte  Weger Imre Regiomontanus és a népnaptárak (1937)), Hanskarl Erzsébet: Budapest irodalmi élet kialakulása. 1686-1780.(1928); Medvei Emma Margit: Budapest a magyar szépprózairodalomban (1937), Horányi Károly: Schrőer Gyula Károly 1825-1900, Kozocsa Sándor tudományos munkássága (Dedikált, számozott, Csapodi Csaba: A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának ősnyomtatvány-gyűjteménye, Kelényi B. Ottó: Budai impresszumos nyomtatványok 1688-1708, Bartos Imre: A haza latinnyelvű irodalom Bessenyei és Kazinczy korában. (1932.), Lakó György: Magyarok és svédek. Az Irodalomtörténet Füzetei 24. ... stb. Valamint más izgalmas tanulmányokkal. Változó állapotban.
20454.

Vegyes irodalomtörténettel kapcsolatos különlenyomat, 20 db. Közte Weger Imre Regiomontanus és a népnaptárak (1937)), Hanskarl Erzsébet: Budapest irodalmi élet kialakulása. 1686-1780.(1928); Medvei Emma Margit: Budapest a magyar szépprózairodalomban (1937), Horányi Károly: Schrőer Gyula Károly 1825-1900, Kozocsa Sándor tudományos munkássága (Dedikált, számozott, Csapodi Csaba: A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának ősnyomtatvány-gyűjteménye, Kelényi B. Ottó: Budai impresszumos nyomtatványok 1688-1708, Bartos Imre: A haza latinnyelvű irodalom Bessenyei és Kazinczy korában. (1932.), Lakó György: "Magyarok és svédek." Az Irodalomtörténet Füzetei 24. ... stb. Valamint más izgalmas tanulmányokkal. Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
A tigris intelme. Koreai elbeszélések. Válogatta: Osváth Gábor. 2006, Bp., Terebess, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
20455.

A tigris intelme. Koreai elbeszélések. Válogatta: Osváth Gábor. 2006, Bp., Terebess, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz