Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 338
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3079897
20661
460
Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban. 3064263
20662
460
900
Dr. Radó Sámuel: John Bull és társai. Bp., Athenaeum, 1916, sérült kiadói papírkötés. 3064405
20663
460
900
Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, sérült és foltos kiadói egészvászon kötés. 3050931
20664
460
Vitéz Dr. József Ferenc királyi herceg: Magyar föld dalai. Bp., 1930, Stephaneum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 3048854
20665
460
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3048498
20666
460
Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel. 3048464
20667
460
Hallgrímur Helgason: Házvezetési tanácsok bérgyilkosoknak. Bp., 2021. Scolar Kiadó. Kiadói papírkötés. 3049342
20668
460
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal". 3050852
20669
460
3800
Hegyesi János: Az utak őre. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1985., Békés m. Tanács Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés 3067929
20670
460
2200
Kolligátum, 4 műből: Várnai Zseni: Katonafiamnak! Révész Béla bevezetőjével. Bp., 1914, Népszava,64 p. Első kiadás. A szerző első megjelent műve.; Peterdi Andor: Katonák. - - háborus versei. Dr. Lázár Béla előszavával. Bp., 1915,[Galántai], 31+1 p. Körbevágott, a címlapon bejegyzés töredékkel. ; Marx és Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Szabados Sándor. Bp., 1919, Népszava, 66+2 p. A cím... 3067751
20671
460
Szávay Zoltán: Az ismeretlen út. - - verseskönyve. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. Számozott (101./300),a szerző által aláírt példány! 3066698
20672
460
2200
Babay József: Édesanyám. Bp., 1942. Singer Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, hozzás eredeti, szakadozott papírborító. DEDIKÁLT Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft