Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 338

Láng Lajos: Grünwald Béla, Vass Bertalan: Horvát István, Dr. Zólyomi Lajos: Toldy Ferencz. Papírkötés, széteső állapotban.
20709.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Szent István könyvek két kötete (14.,56.): Dr. bognár Cecil: Értékelmélet, Horváth Jenő: A modern amerika története 1492-1920. 1924, 1928, kiadói kopott papírkötés.
20710.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Pataki József: A magyar színészet története. Írta - - a Nemzeti Színház tagja. Budapest, 1922, Táltos. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
20711.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
20712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Cholnoky László: Tamás. Egy vergődő lélek története. Regény. Cholnoky László hátrahagyott műve. Bp.,[1929],Özv. Cholnoky Lászlóné,(Merkantil-ny.), 79+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
20713.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, egy kijáró képtáblával.
20714.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
2,00
Szalatnai Rezső: Arcképek, háttérben hegyekkel. Esszék és emlékezések. Bp., 1969, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3350 példányban.
20715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelező, önügyvéd és házi-titkár. Bp., [1899], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 303+(1)+VII p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20716.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Katona Béla: Krúdy Gyula. (Pályakép-vázlat ismeretterjesztő előadásokhoz). Bp., 1961, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat, 11 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
20717.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
2,00
Wass Albert: Hanky tanár úr Amerikában. Pomáz, 2008. Kráter. Hangya János illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20718.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
20719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Szigligeti Ede: Csikós. Eredeti népszínmű három szakaszban. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
20720.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft