Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 338

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet Bp., 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói dombornyomott egészvászon kötések, kopott borítókkal.
20480.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
20481.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
20482.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Gróf Vay Sándor Munkái. I-X. kötet. [Teljes]. Gergely Imre, Hegedűs László, Heyer Artur, Neogrády Antal és Udvardy László rajzaival. Bp., [1909], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.) Egészoldalas műmellékletekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói selyemripsz-kötés (részben eltérő színűek), felül aranyozott lapélekkel, változó, belül többségében kiváló állapotban.
20483.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Dr. Búsbach Péter: Egy viharos emberöltő I-II. egybekötve. Bp., Benkő Gyula bizománya, 1906, újrakötött félvászon kötés.
20484.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
Nyugat 1911-es évfolyam reprint kiadásának 1/A és 1/B kötete, Bp., Akadémiai, 1982, kiadói egészvászon kötés.
20485.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
20486.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dellAccademia dUnheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
20487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
20488.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
20489.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
20490.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
Bencsik András: Összetartozunk: Magyarország 2010-2020. A felemelkedés krónikája. Főszerk.: - -. Bp., 2020,Artamondo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20491.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft