Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 338

Jussi Valtonen: Nem tudják mit cselekszenek. A szerző, Valtonen, Jussi (1974-) finn pszichológus, író által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés, angol nyelvű ajándékozási sorokkal.
20492.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Noszlopi László 3 műve: Emberismeret és emberekkel való bánás; A titkos erők és tanítások lélektana; A szeretet lélektana és bölcselete. Bp., 1942-1944, Pantheon, 247+(1) p.; 136 p.; 175+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzésekkel.
20493.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20494.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság Shakespeare-Bizottsága,(Franklin-ny.), XVI+476 p.; XII+385+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári példányban.
20495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
2 db meditáció-jóga témájú könyv: Jóga mindenkinek. Kezdők nagykönyve több mint 65 jógagyakorlattal. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Tara Ward: Meditáció és tudatósság. Teremtsen Jobb életet a gondolkodás erejével. Bp., 2013, Saxum. Kiadói papírkötés.
20496.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Díjnégyszögszámu távolságmutató a Németországba szóló vagy azon átmenő postai csomagok és pénzeslevelek díjazására. Tartalmazza a német birodalom területén működő postahivatalok jegyzékét. Kiadja a M. Kir. Posta- és Távirda-Vezérigazgatóság. Bp. 1899. Pallas. Kiadói kissé sérült félvászon-kötésben. Mellékletekkel.
20497.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20498.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20499.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
8 db kötet a Magyar könyvtár sorozatból. + 11 kötet az Olcsó könyvtár sorozatból vegyes állapotban, némelyik szétesett állapotban Történelem, filozófia, politika történet
20500.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Bangha Béla összegyűjtött művei I. Sajtó alá rendezte Dr. Biró Bertalan. Bp., 1941, Szent István Társulat, sérült félvászon kötés.
20501.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Tormay Béla (összeáll.): Mezőgazdasági vezérfonal néptanítók számára. Örödik javított és bővített kiadás. Bp., 1906, Pallas. 443 p. Kiadói félvászon kötésben.
20502.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20503.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft