Bangha Béla összegyűjtött művei I. Sajtó alá rendezte Dr. Biró Bertala... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000005/Bangha-Bela-osszegyujtott-muvei-I-Sajto-ala-rendezte-Dr-Biro-Bertalan-Bp-1941-Szent-Is~II3086310
3086310
20501
460
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: Bangha Béla összegyűjtött művei I. Sajtó alá rendezte Dr. Biró Bertalan. Bp., 1941, Szent István Társulat, sérült félvászon kötés.
: karap_norbert