https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000005/Bentleys-Second-Phrase-Code-Compiled-by-E-L-Bentley-London-1936-William-Brown-Co-Second-Pr~II3043758
3043758
20438
460
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53 EUR, 28,57 USD
LeÃrás:
Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülsÅ‘ borÃtón sérülésekkel, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras