Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Bp., 1873, Athenaeum. +... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000005/Corneille-Peter-Cid-Tragedia-ot-felvonasban-Bp-1873-Athenaeum-plus-A-Luziada-Camoenestol-~II3077805
3077805
20548
460
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,37 EUR , 6,86 USD
Leírás: Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Bp., 1873, Athenaeum. + A Luziáda Camoenestől. Pest, Emich Gusztáv. Egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
: karap_norbert