24 000 Ft
[Eugéne Sue (1804-1857)] Sue Eugen: Atar-Gull. Tengeri regény. Ford.: Tompa Imre. Kolozsvártt, [1846], Tilsch, 186+2 p. Első magyar nyelvű kiadás. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a könyvtest alsó részre kissé elvált a borítótól, névbélyegzéssel, névbejegyzéssel.