1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Heinrich, Gustav: Deutsche Verslehre, zunächst für höhere Lehranstalten von - - . Bp., 1878, Franklin-Társulat, VIII+144 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.