2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Közigazgatási évkönyv és előjegyzési szaknaptár 1930. XXXIII. évfolyam. Közigazgatási és közgazdasági útmutató. Hivatalos adatok alapján összeállított közigazgatási címtár és helységnévtár. Tájékoztató Magyarország községeiről és városairól. Szerk.: Dr. Blaha Sándor et al. Bp., [1930], Szaklapkiadó Rt. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4 sztl. lev.+ 600 p.+ 1 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval, a könyv elején és végén néhány sérült, kijáró lappal, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.