8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Móricz Zsigmond: Hét krajczár. Elbeszélések. Hatodik kiadás. Bp.,[1921.],Légrády, 8+269+3 p. Hozzákötve: Bródy Sándor: A felboncolt szív. Elmélkedések. Bp., (1914), Athenaeum, 28+4 p. Első kiadás. [Modern Könyvtár.]; Hozzákötve: Kosztolányi Dezső: Béla, a buta. - - új elbeszélései. [Modern Könyvtár.] Bp., 1920,Athenaeum, 84+4 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.