1 800 Ft
Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927., Stádium, 245 p. A borító Byssz Róbert, a fejléceket Pérely Imre munkája. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkái. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán apró hiánnyal, a gerincen kis sérüléssel.