2 000 Ft
Pilinszky János 2 műve: A mélypont ünnepélye. Próza. 1-2. köt. A vál., szerk., sajtó alá rendezés, az előszó és utószó Jelenits István munkája. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Beszélgetések Pilinszky Jánossal. Vál. és szerk.: Török Endre. Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.;