4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Serényi Gusztáv: Repülőgépen a Föld körül. Honti Nándor eredeti rajzaival. Bp., 1912, Athenaeum, 310 p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.