2 800 Ft
Tormay Cecile: Az ősi küldött. 1-3. köt. [Teljes]. A csallóközi hattyú.; A túlsó parton.; A fehér barát. Tormay Cecile Művei X., XI., XII. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel.