20747.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
Universum. Évkönyv a család és ifjuság számára VI. kötet. Többek között vadász és útleÃrásokkal, a Titanic történetével, földrajzi és egészségtani témákkal. Számos fotóval és ábrával illusztrálva. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kopottas borÃtóval.