Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 292

19597.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
122,02
131,43
19598.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
1914 A Gyűjtő művészeti folyóirat III. évf. 3-4. száma, szerk.: Siklóssy László, kiadja a Szent-György-Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtök Egyesülete. Benne: Zsámbéki kirándulásaink (a zsámbéki templomról szóló írás), valamint A Gyűjtő ex libris-száma. Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
19600.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
19601.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
19602.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Virág Judit - Törő István: A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Bp., 2011, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Ritka!
19603.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Szeredi Merse Pál - Kaszás Gábor: Berlin - Budapest 1919 - 1933. Képzőművészeti kapcsolatok Berlin és Budapest között. Bp., 2016, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag kép-, és fotóanyaggal, közte Tihanyi Lajos, Czóbel Béla, Egry József, Kernstok Károly, Perlrott Csaba Vilmos, Nemes Lampérth József, Bokros Birman Dezső, Bernáth Aurél, Ferenczy Béni, Moholy-Nagy László, Bortnyik Sándor, Péri László, Scheiber Hugó, Stefán Henrik, Molnár Farkas, Johan Hugó, Henri Nouveau, Kassák Lajos, Kádár Béla, Mattis Teutsch János, Berény Róbert, Gábor Jenő, Hincz Gyula, Trauner Sándor, Vajda Lajos, Schubert Ernő, Vaszkó Ödön, Rauscher György, Vincze Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. Ritka!
19604.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Párizs-Budapest 1890-1960. Képzőművészeti kapcsolatok Párizs és Budapest között. Bp., 2017. Virág Judit Geléria. Kiadói kartonált papírkötésben
19605.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Frank Zöllner: Leonardo da Vinci összes festménye és rajza. Bp., 2007, Taschen/Vince. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült karton dísztokban.
19606.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
19607.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész által Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19608.

Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft