XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Gazdag képanyaggal, többek közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Lugossy Mária. (Kiállítási katalógus). Kovalovszky Márta előszavával. Bp., 2000, Dorottya Galéria. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
The Hungarian National Gallery. The old collections. Prefaced and edited by Miklós Mojzer. Bp.,1984,Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szuromi Pál: Árnyak és parazsak. Ezredfordulós látleletek. Esszék, tanulmányok és kritikák. Bp., 2010, Hungarovox. Színes és fekete-fehér képekkel, közte Picasso, Deim Pál, Konok Tamás, Ef Zámbó István és mások műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.