cca 1990 Michael Maislinger: Bilder. A művész által DEDIKÁLT példány! Wien, Verlag Flutlicht, 10 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Széll László: Építéstechnológia I. Bp., 1981. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. 350p. Szemléltető ábrákkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.