Vegyes művészeti katalógus tétel, 6 db: Henri Nouveau: Peintures Collages et Dessins. Antibes, 1990., Musée Picasso. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.; Hencze Tamás. Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Vasarely. B...
Fábián Sándor: Magyar art deco kerámiák. Válogatás a magyarországi kerámiaművészet magángyűjteményekben lévő 1900-1945 között alkotásaiból. Mester Tibor fotóival. Bp., 2006, (Pauker-ny.) Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Bak Imre katalógusok, 3 kötet: Bak Imre - Thomas Lenk. Bp., 2000., Goethe-Institute. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.; Bak Imre. A történet folyta...
Dr. Lázár Béla: Mányoki Ádám (1673-1757) élete és művészete. Bp., 1933, Légrády, 1 (címkép) t.+ 144 p.+ 47 t. (ebből 43 kétoldalas)+ 2 (kihajtható hasonmás) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, az elülső borítón kis folttal, belül a lapok jó állapotban.
Ősi Erény - Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Ötven darab fénymetszettel melyeket híres hazai festők képei tesznek ki: Than Mór, Vágó Pál, Kovács Mihály, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Pálya Celesztin, Weber Ferenc, Lietzenmayer Sándor, Grünwald Béla, Orlay Soma, Molnár József, Matejkó Sándor, Bihari Sándor, Székely Bertalan, Tornay Gyula, Gyárfás Jenő, Madarász Viktor,...