Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 292

19669.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
19670.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19671.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Kupferstiche alter Meister. Sammlung des Reichsgrafen Wenzel von Nostiz-Rieneck. Porträtsammlung Sir Alfred Morrison - London. Versteigerung durch C. G. Boerner in Leipzig vom 10. bis 12. November 1927. (Árverési katalógus). Leipzig, 1927, Poeschel & Trepte, 2 sztl. lev.+ 198+(2) p.+ XXXIV (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első két lap sérült, javított.
19672.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19673.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
19674.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Martos Gábor: Önarckép nyaklánccal. Női alkotók a műkereskedelemben. Bp.,[2021],Typotex. Kiadói papírkötés.
19675.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
A magyar grafika külföldön. Németország 1919-1933. / Ungarische Graphik im Ausland. Deutschland 1919-1933. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1989), Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
19677.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
5 db Corvina kiadású könyv - A bécsi porcelán, Régi harangok, Modern magyar fémművesség, Magyar vadász lőportartók, Árpád-kori ötvösség. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
19679.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
A művészet története. Festészet, szobrászat, építészet. Szerk.: Kasza T. Márta. Bp., 2003, Képzőművészeti Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19680.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft