19667.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Reber, Franz von: Album der Alten Pinakothek zu München. 33 Farbendrucke mit begleitenden Texten und einer historischen Einleitung von - - . Leipzig, 1908, E. A. Seemann. Gazdag egészoldalas, színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a címlapon kisebb szakadással.