19836.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Rodin: Beszélgetések a művészetről. Összegyűjt.: Paul Gsell. Ford.: Farkas Zoltán. Pátzay Pál bevezetőjével. Bp., [1943], Franklin-Társulat, 117+(3) p.+ 44 (egészoldalas, fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, belül jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, ex libris-szel (Vadász György).