19663.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
Tim Forest: The Bulfinch Anatomy of Antique China & Silver. An Illustrated Guide to Tableware, Identifying Period, Detail and Design. 1998, Bulfinch, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kis sérüléssel. Képekkel gazdagon illusztrált kiadvány, mely főleg az antik porcelán és ezüst tárgyak gyűjtésébe enged betekintést.