Vegyes különlenyomat tétel, 4 db: Gárdonyi Albert: A középkori Buda határai. Bp., Fővárosi Múzeum 381-395 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.; Zolnay László: Középkori budai figurálisok. Különlenyomat. Bp., Akadémiai Nyomda, 255-267 p. Kiadói papírkötés.; Zolnay László: A lebontott zólyomi paplak gótikus falkép-sorozatai. Különlenyomat. Bp., Akadémiai Nyomda, 112-116 p. Ki...
Kovács László: Az én Tóth Menyhértem. Miske, 1987, Községi Közös Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott (357./500) példány!
Móser Zoltán: Vannak utak. (DEDIKÁLT). Bicske, 1988, Búzakalász MGTSZ. A szerző fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző, Móser Zoltán (1946- ) fotóművész által DEDIKÁLT példány.
Milos József 80 év. Képzőművész portrék. hn., 2020, Magyar Fotóművészek Szövetsége Senior Alkotó Csoportja. Benne a fotóművész portréjával. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Adrian Wiszniewski. Walker Art Gallery Liverpool. Liverpool, 1987, National Museums & Galleries on Merseyside. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón címkenyommal.