https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 292

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Romváry Ferenc (szerk.): 3. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1971. Katalógus-, plakáterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1971, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Borsos Miklós, Csiky Tibor, Fajó János, Korniss Dezső, Kő Pál, Schaár Erzsébet, Schéner Mihály, Schrammel Imre alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
1
19851.

Romváry Ferenc (szerk.): 3. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1971. Katalógus-, plakáterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1971, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Borsos Miklós, Csiky Tibor, Fajó János, Korniss Dezső, Kő Pál, Schaár Erzsébet, Schéner Mihály, Schrammel Imre alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Bálványos Anna (szerk.): Gádor Magda. Szobrok és rajzok.Sculptures and drawings. Keserü Katalin tanulmányával. Study by Katalin Keserü. Bp., 1997, Kék Iskola. 48p. Angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel, Gádor Magda alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
19852.

Bálványos Anna (szerk.): Gádor Magda. Szobrok és rajzok.Sculptures and drawings. Keserü Katalin tanulmányával. Study by Katalin Keserü. Bp., 1997, Kék Iskola. 48p. Angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel, Gádor Magda alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pécsi József Fotóművészeti Ösztöndíj. Bérczi Zsófia, Elek Judit Katalin, Gyenis Tibor, Szabó Sarolta. Szerk.: Csizek Petra. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Magyar Fotográfusok Háza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19853.

Pécsi József Fotóművészeti Ösztöndíj. Bérczi Zsófia, Elek Judit Katalin, Gyenis Tibor, Szabó Sarolta. Szerk.: Csizek Petra. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Magyar Fotográfusok Háza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tőkeiné Egry Margit-Lorányi Judit (szerk.): Tisztelet Gyarmathy Tihamérnak. Bp., 2005, Fővárosi Képtár. 36 p. Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
19854.

Tőkeiné Egry Margit-Lorányi Judit (szerk.): Tisztelet Gyarmathy Tihamérnak. Bp., 2005, Fővárosi Képtár. 36 p. Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balogh István 1890-1956. Festő és grafikusművész. Szerk.: E. Csorba Csilla - Püski Anikó. Bp., 1997, Noran - PIM. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
19855.

Balogh István 1890-1956. Festő és grafikusművész. Szerk.: E. Csorba Csilla - Püski Anikó. Bp., 1997, Noran - PIM. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
19856.

Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19857.

Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kortárs magyar írók 1945-1997. Bibliográfia és fotótár. I. kötet. A-J. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 1998, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19858.

Kortárs magyar írók 1945-1997. Bibliográfia és fotótár. I. kötet. A-J. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 1998, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Faragó Endre (1929-1986.) Vál.: Faragó Endre. A bevezető tanulmányt írta és a jegyzéket készítette: Bela Duranci. Újvidék, 1988., Forum. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19859.

Faragó Endre (1929-1986.) Vál.: Faragó Endre. A bevezető tanulmányt írta és a jegyzéket készítette: Bela Duranci. Újvidék, 1988., Forum. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
1
19860.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomok...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1978-1981 Népismereti dolgozatok. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978-1981, Kriterion. Kiadói kopott papírkötés, az egyik hátoldalán firkával.   Az 1981-es kötetben az egyik szerző, Végh Olivér DEDIKÁCIÓJÁVAL Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére!
1
19861.

1978-1981 Népismereti dolgozatok. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978-1981, Kriterion. Kiadói kopott papírkötés, az egyik hátoldalán firkával. Az 1981-es kötetben az egyik szerző, Végh Olivér DEDIKÁCIÓJÁVAL Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2 db kötésmintakönyv: Moldován Katalin - Fejér Katalin: Aranykéz kötésmintakönyv. Bp., 1986, IDEA Iparművészeti Vállalat. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Bánk Lászlóné - Gyulai Irén - Németh Józsefné: Kötőmintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon hiánnyal.
1
19862.

2 db kötésmintakönyv: Moldován Katalin - Fejér Katalin: Aranykéz kötésmintakönyv. Bp., 1986, IDEA Iparművészeti Vállalat. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Bánk Lászlóné - Gyulai Irén - Németh Józsefné: Kötőmintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz