Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 28

20323.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
20324.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Londres en mil huit cent dix-neuf, ou recueil de lettres sur la Politique, la Littérature et les Moeurs, écrites de Londres dans le cours de lannée 1819. Paris,, 1821. Gide. 1 t. IV. György litografált arcképe. 385p. Korabeli félvászon kötésben
20325.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Viollet Le Duc, M.: Dictionnaire Raisonne du Mobilier Francais de lEpoque Carlovingienne a la Renaissance 1., 5., 6. kötet Paris, 1858. Bance. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben, agyon gazdag acélmetszetű illusztrációs anyaggal, néhány lapon foltokkal
20326.

Viollet Le Duc, M.: Dictionnaire Raisonne du Mobilier Francais de l'Epoque Carlovingienne a la Renaissance 1., 5., 6. kötet Paris, 1858. Bance. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben, agyon gazdag acélmetszetű illusztrációs anyaggal, néhány lapon foltokkal

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
20327.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
20328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
20329.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
20330.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.
20331.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Publii Terentii Afri Comoediae ex optimarum editionum textu recensitae quas adnotatione... 1. kötet Parisiis 1827 Lemaire CCIII + 470 p.korabeli aranyozott félbőr kötésben
20332.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20333.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20334.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft