Poetical Works of Geoffrey Chaucer. I-IV. kötet. London, 1878: George Bell and Sons, London, Korabeli, dúsan aranyozott egészbőr kötésben márványozott lapszélekkel. A kötéseken kisebb nagyobb sérüléssel. Az első kötet gerince sérült, részben, levált, a negyedik kötet hátsó borító leszakadt / Contemporary, richly gilded full leather binding. With minor damage on the bindings. The spine of the firs...
Viollet Le Duc, M.: Dictionnaire Raisonne du Mobilier Francais de l'Epoque Carlovingienne a la Renaissance 1., 5., 6. kötet Paris, 1858. Bance. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben, agyon gazdag acélmetszetű illusztrációs anyaggal, néhány lapon foltokkal
2 db angol szótár: The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1964, Clarendon Press. 5. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + A dictionary of modern english usage. Oxford, 1965, Clarendon Press. 2. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzé...
Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.