Könyvek: Jog

Tételek száma: 40

19248.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Kun László: A magyar ügyvédség története. Politikai s társadalmi tekintetben, a legrégibb időktől maig, párhuzamban a birósági szervezet fejlődésével. Bp., 1895, Szerzői, (Weisz Testvérek-ny.),392+4 p. Átkötött félvászon-kötés.
19249.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
14
Montesquieu: Montesquieu a törvények lelkéröl III. köt. Posonyban, 1833, Belnay Örököseinek betűvel, 336 p. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, kis lapszéli, szöveget nem érintő szúrágta lyukakkal.
19250.

Montesquieu: Montesquieu a' törvények' lelkéröl III. köt. Posonyban, 1833, Belnay Örököseinek betűvel, 336 p. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, kis lapszéli, szöveget nem érintő szúrágta lyukakkal.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
19251.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Das Strafgesetz über Verbrechen, Vergehen und Uebertretungen, die Strafgerichts-Competenz-Verordnungen und die Pressordnung vom 27. Mai 1852 für das Kaiserthum Oesterreich. (Amtliche Handausgabe.) Wien, 1852., Kaiserl. Königl. Hof- und Staatsdruckerei, 224+CXIV p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé foltos címlappal.
19252.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
11
Knorr Alajos: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok és beadványok szerkesztésére. A legujabb törvények alapján 378 iromány-példával felvilágosítva bírák, ügyvédek, jegyzők és felek használatára Szerk.: - -. Bp., 1901, ifj. Nágel Ottó, 4+VII+839 p. Hatodik egészen átdolgozott kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, de belül jó állapotban.
19253.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
19254.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
19255.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
19256.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
19257.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
19258.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1938 Magyar Jogász Hírlap jogtudományi és társadalmi hetilap II. évfolyamának egybekötött számai (nem teljes), 1938. jan. 28. - nov. 18., benne érdekes jogi és politikai témájú írásokkal, cikkekkel. Korabeli félvászon-kötésben (nagyalakú, 42x30 cm).
19259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft