Dr. Bernolák Nándor: A büntető törvények és a büntető novella. A hatályban lévő büntető törvények teljes gyűjteménye. Összeáll. s jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátta: - - . Átnézte s az előszót és a bevezetést írta: Dr. Balogh Jenő. Bp., 1908, Grill Károly, XXXVIII+636 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kisebb szakadással, az előzéklapon tulajdonosi be...
Dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog kézikönyve. 20.A honvédelmi törvényben és novellájában meghatározott bűncselekmények. Bp., 1942. Attila nyomda. 178p. Kiadói kissé gyűrött papírborítóval
Törvény (1907: XLV. tcz.) a gazda és gazdasági cseléd közti jogviszony szabályozásáról kiegészítve a vonatkozó törvényekkel. Bp., 1907, Athenaeum, 35 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
A COVID-19 és a gazdasági jog. A koronavírus-járvány és a rendkívüli jogrend hatása a magyar gazdasági jogi szabályozásra. Szerk.: Bodzási Balázs és Csehi Zoltán. Bp., 2023, Magyar Jogász Egyesület. Kiadói papírkötés.
Ferdinandy Gejza: A rendi elemek a magyar alkotmányban. (DEDIKÁLT). Értekezések a társadalmi tudományok köréből XIII. köt. 9. sz. Szerk.: Dr. Pauer Imre. Bp., 1907, MTA (Athenaeum-ny.), 96+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző, hidasnémeti Ferdinandy Gejza (1864-1924) jogtudós, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány.
Ferdinandy Gyula: Közjogi problémák. Tanulmány. Bp., 1937, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 119+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban, ceruzás aláhúzásokkal, a borítón "Tiszteletpéldány" felirattal.
Esterházy Sándor: Székfoglaló beszéd. A Kassai Kir. Állami Jogakadémia 1906-7. tanévi megnyitó ünnepélyén, 1906. évi szeptember 23-án. Kassa, 1906, "Felsőmagyarország" Politikai Napilap, 33 p. Kiadói papírkötés. Esterházy Sándor (1863-1907) jogtanár, jogi író, a kassai Jogakadémia igazgatója.
1950 A Budapesti Ügyvédi Kamara tagjainak, a helyettes ügyvédeknek és ügyvédjelölteknek névsora az 1950. évben. Bp., 1950, Budapesti Ügyvédi Kamara. Kiadói papírkötés.