6 000 Ft
Knorr Alajos: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok és beadványok szerkesztésére. A legujabb törvények alapján 378 iromány-példával felvilágosítva bírák, ügyvédek, jegyzők és felek használatára Szerk.: - -. Bp., 1901, ifj. Nágel Ottó, 4+VII+839 p. Hatodik egészen átdolgozott kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, de belül jó állapotban.