Eliezer Grosz: Héber-magyar szótár. A szótár alapanyagát összeáll.: Dr. Elijahu Jesurun. Tel Aviv, 1956, (Szerzői.) Csak a héber-magyar szótár. A 4 kötetes magyar-héber résszel együtt, 5 kötetben lenne teljes. Héber és magyar nyelven. Kiadói félvászon-kötés. Ritka!
[Neményi Endre]: Zsoltárok könyve. Bp., 1917, (Róvó Aladár-ny.), 158 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, possessori névbélyegzéssel csikszentmárton Albert Pétertől, valamint a címlap hátoldalán egy hosszabb bejegyzéssel tőle.
Kertész Lilly: Mindent felfaltak a lángok. (DEDIKÁLT). Bp., 1995, Ex Libris. Kiadói papírkötés, egy kijáró, több a fűzéstől elváló lappal. A szerző, Kertész Lilly holokauszt-túlélő által DEDIKÁLT példány.
Hervé, Florence - Graf, Martin: Natzweiler-Struthof. Ein deutsches Konzentrationslager in Frankreich. Köln, 2015, PapyRossa Verlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Makai György: Izrael Állam és a cionizmus. Bp., 1973., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kissé foltos gerinccel.
Schön Dezső: A jeruzsálemi per. Tel-Aviv, 1964, Uj Kelet. Harmadik kiadás. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, szakadott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.