2 400 Ft
[Neményi Endre]: Zsoltárok könyve. Bp., 1917, (Róvó Aladár-ny.), 158 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, possessori névbélyegzéssel csikszentmárton Albert Pétertől, valamint a címlap hátoldalán egy hosszabb bejegyzéssel tőle.