2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Szakácskönyvek, receptfüzetek: - Hajdú Ernőné: Jaj, mit főzzek? Bp.,1941,Officina, 99+5 p. Papírkötés, kopott, sérül borítóval, + F. Nagy Angéla: Ínyencnaptár. Minerva családi könyvek. Bp., 1978. 69 +(2) p. Papírborítóval.