10 000 Ft
Tormay Béla: A szarvasmarha és annak tenyésztése. Bp., 1893, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 183+(7) p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.