19536.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
14
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Nagybányai vitéz Horthy István ny. áll. lovassági tábornok előszavával. Írták: Szakonyi Lajos, Markó Árpád, Ajtay Endre, Péczely László, Doromby József, Rudnyánszky Ferenc, László József, Erdélyi Gyula, Rédvay István. Szerk. Ajtay Endre, Péczely László, Reé László. Bp., 1936, Reé László, (Merkantil-ny)., 8+ 17-347 p. + 4 t. +22 (arcképcsarnok)+41 (életrajzok)+62(arcképcsarnok)+143(életrajzok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlap nélkül, első lapon ragasztással